STERY HAKKINDA

 

Dünya tarihinin en önemli salgınlarından birinin Dünya'yı kasıp kavurduğu bu günlerde kurumsal müşterilerle beraber son kullanıcıların da lider firmaların ürünlerine sahip olabilmesi amacıyla yola çıktık.

 

Dünyayı daha sağlıklı, daha temiz ve daha güvenli bir yer haline getirmeye yardımcı olmak “Olabildiğince iyi temizlik” sunmak iddiasıyla yola çıktık. Bununla birlikte paranızın gerçek değeriyle alabileceğiniz ürünler sunmak da ikincil hedefimiz. Ürünlerimiz ile  temizlik, hijyen sağlamanızı ve temizliği izleyebilmenizi hedefliyoruz. Ancak bu, daha kapsamlı ve daha uzun ömürlü bir temizliğe sahip olmanın ve mikrop içermeyen bir ortam sağlamanın dünyaya mal olacağı anlamına gelmez: geliştirdiğimiz, ürettiğimiz ve tedarik ettiğimiz tüm ürünler, rekabetçi fiyatlara sahip benzersiz çözümlerdir.

 

Asla durmak yok!

 

Şirket olarak inovasyon konusunda başarılı oluyoruz. Müşterilerimize en rekabetçi fiyatlarla olağanüstü ürünler sunmak için tasarımı ve işlevselliği sürekli geliştirilen ürünleri tedarik etmek için çalışıyoruz. Yaptığımız her şey, basit günlük temel hijyen görevlerini biraz daha kolay, biraz daha rahat hale getirme kararlılığıyla yönlendiriliyor; ve bu nedenle, daha yaygın olarak uygulanıyor.

 

Oh, biz de iyi insanlarız!

 

Sterhy tedarik uzmanları, satış uzmanları, e-ticaret uzmanları, pazarlama yöneticileri, kalite kontrol yöneticileri ve diğer profesyonellerden oluşur: Arkadaş canlısı, cana yakın, Daima müşterileri ve rakipleri dinlemeye istekli, Müşterilere onlar için doğru ürünleri sunmaya odaklanmıştır (müşterilerin gerçekten ihtiyaç duymayabileceği en pahalı ürünleri satmaya değil)

 

Ulaşılabilir

 

Müşterilerimizle çalışmayı seviyoruz. Ele almamızı istediğiniz bir proje varsa, bizimle görüşmekten çekinmeyin.

 

Biz bunları anlıyoruz:

 

  • Endişeleriniz,
  • Muhtemelen daha önce 'hijyen cenneti' vaat edildiğini, ancak her zaman hayal kırıklığına uğradığınızı,
  • Kısıtlı bütçeniz olabileceğini,
  • Mekanlarınızda hijyenin olabildiğince iyi olduğundan emin olmanız gerektiğini
  • Hijyen yönetiminde ürün ve hizmet konusunda kendinizi % 100 güvende hissetmeniz gerektiğinş
  • Aradığınız şeyin maksimum Fiyat / fayda oranı olduğunu

 

Hedefimiz %100 Müşteri Memnuniyeti

 

Hijyen ürünleri gereksinimlerinizin her zaman uzmanlıkla ele alındığından emin olabilirsiniz. Amacımız  sizlere bizim için en önemli müşteri olduğunuz hissiyatını verebilmek.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR